Традиційним в коледжі у Шевченківські дні стало проведення щорічної виставки вишивки.
Адже вишивання — один з найдавніших видів декоративного мистецтва, улюблений спосіб художньої творчості нашого народу. Українське вишивання виникло давно і корені його сягають глибини віків. Вишиті ниткою знаки на полотні — це інформація, закладена нашими предками, що дійшла до нас крізь товщу тисячоліть про погляди, почуття і художнє мислення наших пращурів.
Вишивка – це духовний символ українського народу,це – оберіг дому, сім’ї, роду рідного краю. Українська вишивка славиться багатством орнаментики і досконалістю технічного виконання.
Серед експонатів нашої виставки – роботи студентів, викладачів, працівників – сучасні вишивані та ткані рушники, скатертини, подушки,а також сорочки, серветки, дитячий одяг, картини та ікони.
Більшість робіт вишиті на полотні з використанням різноманітних технік: заволікання, занизування, гладі, набирування, петлевим швом, а також бісером.
Виставка має на меті – демонструвати естетику українського народного мистецтва, привернути увагу молоді до нього. А також показати, що народна вишивка – це мистецтво, яке розвивається, це величезне багатство, створене впродовж віків безіменними талановитими народними майстринями. Наше завдання – не розгубити його, а зберегти і примножити, щоб передати живе іскристе диво наступним поколінням.
Експозицію виставки підготували викладач комісії Кисіль Г.В. та Балгіра Т.О.